fbpx

 

Üleööpuder on loodud hommikute lihtsustamiseks. Nimelt seisneb üleööpudru eripära selles, et see ei vaja keetmist. Keetmise asemel pannakse pudrusegu koos meelepärase vedelikuga ööseks külmkappi. Hommikuks saavutab üleööpuder mõnusalt kreemja tekstuuri ning on valmis nautimiseks. Nii ei kulu hommikul söögi valmistamisele enam minutitki! Tänu sellele sobib üleööpuder suurepäraselt hommikuteks, mil söögi valmistamiseks aega ja viitsimist napib. Naudi hommikusöögi valmistamise võrra kauem und või tegele muude oluliste toimetustega. 

 

Valmista nii:

1. Kalla õhtul enne magama minekut sobiv kogus üleööpudrusegu kaussi (1portsjon ~ 50g).

2. Lisa pudrusegule meelepärane vedelik (50g kohta ~1dl) ning aseta segu ööseks külmkappi valmima. Vedelikuna soovitame kasutada mõnd taimset jooki või piima. Eriti hästi sobib üleööpudru sisse kaera-, mandli- või kookosjook. 

3. Hommikuks on üleööpuder saavutanud kreemja tekstuuri ning on valmis söömiseks. (Kui tundub, et üleööpuder pole piisavalt kreemja tekstuuriga, siis kalla julgelt veidi vedelikku juurde. Kui aga tundub, et üleööpuder on liiga vedel, siis lisa veidi üleööpudrusegu juurde.)

4. Soovi korral täienda meelepäraste lisanditega. Lisanditeks sobivad imeliselt erinevad marjad, puuviljad ning pähklivõid.

 

PS! Üleööpudru saad veelgi toitvamaks ja kreemisemaks muuta, kui lisad hulka kahvliga purustatud banaani või Kreeka jogurtit.

 

Plantly-Me üleööpudrusegud on loodud üleööputrude valmistamiseks. Segud on valmistatud kaerahelveste, kiudainerikka seemnesegu, supertoitude ning kuivatatud puuviljade baasil.  Segud on 100% looduslikud – ei mingeid lisatud suhkruid, tehislikke magustajaid ega säilitusaineid. Üleööpudrusegud sisaldavad rohkelt kiudaineid, supertoite ja valke, mis aitavad hoida kõhu pikalt täis, seedimise korras ning enesetunde paremana. 

 

Plantly-Me üleööpudrusegude tootesarja kuulub kolm eri segu: mõnusalt puuviljane Plantly Amazing, kakaone ja valgurikas Cocoa No Choco ning kaneeline ja särtsakas Give It A Shot.

 

Tutvu üleööpudrusegudega lähemalt SIIT!

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password